Unay Vinç Hizmetleri A.Ş - Yükünüzü hafifletmeye geldik!!!

(HI-UP) Hiyap Vinç Kiralama

Hiyap vinçler ülkemizde kullanılan en yaygın vinçlerdir, siz müşterilerimizin ihtiyacına nazaran bu vinçler birfazlaca çeşitlere ayrılır.

Hiyap vinç çeşitleri;

Yanakatlanır taşımalı hiyap vinçler; yana katlanır diye tabir ettiğimi bu vinçler genel anlamda konteyner nakliyat, makina nakliyat, araç-gereç ve çoğu yükü nakliye kaybı yaşatmamak ismina 15 tonluk yükleri rahatlıkla götürebilmektedir. Hem maliyet açısından, hemde vakit açısından pek çok yerde kiralanması mantıklı makinalardır. Kullanım alanlarına inşaatlarda demir bağ aktarma, taşıması ve kalıp malzemesi taşımasında bire bir makinalardır.

çift kırma hiyap vinçler; çift kırmalı vinçler genelde yüksek binalara veya yatay mesafesi çok uzun dar alanlar için en fazla tercih edilen ekonomik vinçlerdir. En az 35 metreye en çok 70 metreye kadar yük kaldırabilen bu vinçler işletme maliyeleri açısından ucuza vinç kiralama olanağı sunmaktadır.

Ağır ticari gözlüklü hiyap vinçler; bu vinçler kaza yapmış otomoiller, kamyonlar ve tırları kurtarmak için özel donatılara sahip, ağır ticari tipi gözlüklü(arkasından çekicili) üzerine araç-gereç alabilen devrilmiş kamyonları düzeltebilen kompakt vinçlerdir. Kaza anında kurtarma çalışmalarını en seri şekilde yapabilen 25 metre bom uzunluğuna sahip aracı havada  zarar vermeden düzeltebilen ekonomik oto kurtarıcılardır.

Kayar kasalı hiyap vinçler; kayar kasalı vinçler manlift nakliyat, forklift taşıma ve yurt dışından gelmiş gemi konteynerlerini boşaltmak üzere tasarlanmış kendini aşağı yukarı haraket ettirebilen havalı sistem körüklerle donatılmış vasıtalarla üzerine malzeme kaydırabilir, çekebilir vinçlerdir. Hem de her tonajda makinaları, cihazları yükleri sırtına alıp götürebilir. 

Ağır tonajlı hiyap vinçler; bu vinçler yüksek binalara mobil vinçlerin giremediği yanaşamadığı kiralama maliyetlerinin daha uygun şartlarda olduğu dar alanların kedileridir. Inşaat temellerine kato, kepçe jcb gibi makinelerin indirilip kaldırılmasında, dar sokaklarda trafikte düzgüsel şartlardaki araçlarmiş benzer biçimde haraket eden makinalardır. 7 metreden 70 tona kadar yük kaldırabilen bu vinçler, 70 metre yüksekliğe klima, soğutma ekipmanları, çelik konstriksyon ekipmanları motaj edebilir.

Firmamız olarak teknolojik ekipmanlarıla uzaktan kumandalı vinçlerimizle isg kurallarına müsait en güvenli şartlarda periyodik kontrollerin eksiksiz yapıldığı ortamlarda sorunsuz çalışmalar sunmaktadır.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle vinç sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız