Unay Vinç Hizmetleri A.Ş - Yükünüzü hafifletmeye geldik!!!

Forklift Kiralama

İzmir’de Forklift Kiralama hizmetleri veren firmamızın merkezi ışıkkent’te dir..  İzmir bölgesinde başta Buca olmak üzere Gaziemir, Hatay, Konak, Bornova ve Pınarbaşı bölgesinde hizmet vermekteyiz. Ayrıca BEGOS – Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi Kiralık Forklift Hizmeti vermekteyiz.

Forklift kiralama hizmetimiz,

Günlük Forklift Kiralama
Haftalık Forklift Kiralama
Aylık Forklift Kiralama
olarak forklift kiralayabilirsiniz. Operatörlü veya Operatörsüz olarak tercihinizi bildirmeniz yeterlidir.

İZMİRDE FORKLİFT KİRALAMA BÖLGELERİ
Karabağlar Forklift Kiralama
Karabağlarda Forklift Kiralama – Karabağlar Kiralık Forklift

Buca Forklift Kiralama

Gaziemir Forklift Kiralama
Sarnıç Forklift Kiralama
Yeşilyurt Forklift Kiralama
Menderes Forklift Kiralama
BEGOS - Buca Ege Giyim Organize Sanayi Bölgesi
FORKLİFT KİRALAMA SEÇENEKLERİ
Kiralık Forklift seçeneklerimiz ;

Operatörlü Kiralık Forklift
Operatörsüz Forklift Kiralama
Palet Bazlı Forklift Kiralama
size uygun olan çalışma programına göre iş programı hazırlanabilir.

  
FORKLİFT KİRALAMANIN FAYDALARI NELERDİR?
Bütçenizde Tasarruf 

Kiralama yöntemi sayesinde, anlaşma yapacağınız süre boyunca, işletmenizin ihtiyacı olan istifleme ekipmanlarına ayıracağınız bütçe, sözleşme dönemi boyunca sabit olacaktır. Böylece yıllık planlarınızı çok doğru bir şekilde yapar iken, kendi öz mallarınızın meydana getirebileceği öngörülemeyen büyük arıza onarım maliyetlerinden kurtulmuş olursunuz. Dönem içinde oluşacak ilave ekipman taleplerinize, küçük kira ücretleri ile bütçenizi zorlamadan hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Ekonomik Karlılık 

Kiralama yöntemini tercih etmek ile birlikte, artık işletmenizde bulundurmak zorunda olduğunuz istifleme ekipmanlarınız için bakım personeli istihdam etmek zorunda kalmayacak, yedek parça maliyetlerinden kurtulmak ile birlikte sahanızda tamir-bakım ve yedek parça stok alanı bulundurmak zorunda olmayacaksınız. Eminler Forklift olarak sizlere kiralamada sunduğumuz üstün Alman teknolojisi ürünü forkliftlerimiz ile birlikte sizlerin palet başına maliyetlerinizi en uygun seviyeye çekerken, yakıt/enerji maliyetlerinizi en aza indirecek teknolojiler ile sizleri buluşturmaktayız.

 

Unay Vinç olarak İzmir'de Forklift Kiralama Semtleri Aşağıdaki gibidir.
Hizmet verdiğimiz bölgeleri yukarıdaki listemize ek olarak, Konak, Balçova, Alsancak, Bornova, Karşıkaya, Basmane, Hatay, Menderes, Yeşilyurt’ta da Kiralık Forklift – Rampalı Forklift Kiralama ve Transpalet Kiralama hizmetlerini profesyonel ekibimiz ile İzmir bölgesinde tercih edilen forklift firmasıyız. Tüm bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle vinç sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız