Unay Vinç Hizmetleri A.Ş - Yükünüzü hafifletmeye geldik!!!

Konteyner Alım Satım

Ofis Konteynerleri
Ofis konteyner modeli güvenli bir yapıya ekonomik yoldan ve kısa sürede sahip olmak isteyenler için ideal yapı modelidir. Yüksek teknoloji kullanılarak üretim yapılan ofis konteyner her şeyiyle kullanıma hazır olarak teslimat yapılmaktadır. Ofis konteyner standart ebatlarda 3x7 ve 2.4x6 mt. olarak bölmeli veya tek oda özellikte üretilmekte olup bu model fabrikadan kullanıma hazır olarak sevk edilmektedir. Birleşimli ve demonte yapıda özel konteyner ofis projeleri ise fabrika ön üretimi sonrası kullanım alanına sevk edilerek uzman ekiplerimizce kurulum yapılmaktadır. 
Ofis konteynerleri ister tek katlı veya üç kata kadar çok katlı yapıda üretim yapılmaktadır. Ofis konteynerinin kapıdan pencereye, elektirik tesisatından su tesisatı ve armatürlerine, zemin ve tavan kaplamalarına, iç bölmelerinden wc – duşlarına kadar her detayı kullanıma hazır olarak teslim edilmektedir. Ofis konteynerlerinin dış kaplamasına  farklı dekoratif kaplama uygulamaları rahatlıkla yapılabilmektedir. Ofis konteynerler iyi izoleli yapıda olup dört mevsim uzun ömürlü ofis bina çözümüdür

KİRALIK KONTEYNER  

Yüksek fiyat avantajı sağlar.
Konteyner için yapılan ödeme gider olarak muhasebeleşir.
Satın alma yerine kiralamak, daha fazla konteyner temin etmeyi sağlar.
Konteyner bakımları ve teslimi firmamız tarafından sağlanır.
Kiralama süresinde olabilecek değişikliklerde süre uzatma imkanı sağlar.

Metropol Konteynerler
Metropol Konteynerler, çok büyük darbe almadığı ve kasıtlı olarak  zarar verilmeye çalışılmadığı sürece sonsuz ömürlü oldukları söylenebilir. Çürüme ve kırılmalara karşı kuvvetli direnç gösterir. İstenmesi durumunda bir mekândan başka bir mekâna taşınması oldukça kolaydır. Ayrıca söz konusu bu kabinler standart ölçülerde olabildiği gibi isteğe bağlı şekilde de dizayn edilebilmektedir. Farklı kapı ve pencere ölçülerinden farklı açma kapama sistemlerine ve son derece güvenli elektrik tesisatına kadar birçok avantajlı özelliğe sahip bulunmaktadır.

Metropol Konteynerler, kullanılan duvarlar, yüksek izolasyon ve yüksek mukavemete sahiptir. Kullanım amacına göre gerekirse hareketli mobilyalar ile desteklenebilir ve farklı kullanımlar için farklı tasarımlar sağlayabilmektedir. Portatif olma özelliği özel kaplamalı prefabrik kabinlerin mobil olmasını sağlar

Yatakhane Konteynerleri
     Konteyner yatakhane, inşaat sektöründen hizmet sektörüne, turizm mekânları ve otellerden okullara, yurtlara, hastanelerden askeri tesislere kadar, kısacası yatılı personel bulunduran bütün sektörlerde kullanılmaktadır. Personelin çalışma ve barınma koşullarının oldukça önem kazandığı ve birçok firmanın bu konuda daha duyarlı davranmaya başladığı günümüz koşullarında maksimum verimliliğin sağlanabilmesi için yatakhane yapıları da büyük önem kazanmıştır. Bu nedenle iyi izole edilmiş, ergonomik yapıya sahip ve insan sağlığına zararlı hiçbir madde içermeyen konteyner yatakhane iyi bir tercih olmaktadır. Ayrıca diğer yapılara göre daha düşük maliyetli olması ve uzun süreli kullanılabilme imkânının bulunması nedeniyle işverenler tarafından da tercih edilmektedir.
 
 
        Konteyner yatakhane modüler yapıda olması sayesinde, isteğe göre değişen ebatlarda ve bölmelerde üretilebilmekte olduğundan her sayıda personelin kullanımı için uygundur.   Ayrıca çoğu modelinde yatak odalarının yanı sıra dinlenme odaları, çalışma odaları, eğlence salonları, yemekhane, kantin, kafe- wc duş üniteleri ve spor odaları ve gibi sosyal aktivite alanları da bulunmaktadır. Ayrıca isteğe bağlı olarak soyunma dolapları, ranza, masa, sandalye, klima, ranza gibi ek ihtiyaçlar da konteyner üreticileri tarafından temin edilerek anahtar teslim şekilde müşteriye verilebilmektedir.

Yemekhane Konteynerleri
  Günümüzde sosyal tesislerin, fabrikaların, şantiyelerin, belediyelerin, fuar ve organizasyon firmalarının, turistik tesislerin, otellerin, okulların, üniversitelerin, askeri tesislerin ve daha birçok büyük şirketin çalıştırdığı personelin yemekhane ihtiyaçlarını karşılama konusunda,  modern görünümü ve son derece güvenli ve sağlam yapısıyla konteyner yemekhane öncelikli olarak tercih edilebilir. Konteyner yemekhane dikkat edilecek bir husus personel verimliliğini sağlamada ergonomik yapının ideal seviyede olup olmadığına dikkat edilmesi gerekliliğidir.
 
         Taşınabilir ve son derece sağlam olan ve istenilen ölçülerde üretilmesi mümkün olan bu yapılar, kullanıcılara yemek hizmeti sunarken ve yemek yeme sırasında son derece sağlıklı ve zinde ortamlar oluşturabilmektedir. Uygun dizayn edilen iç yapısı sayesinde konteyner yemekhanelerde ısıtma ve soğutma sistemleri kurmak mümkündür. Hatta mekan değişikliği söz konusu olduğunda da yeniden kurulum imkanı sağlamaktadır.
 
            Konteyner yemekhane diğer konteyner türlerinden farklı olarak tavan yüksekliğine dikkat etmek gerekmektedir. Tavan biraz daha yüksek olarak tasarlanmalı ve dayanıklı malzeme kullanılmalıdır. Ayrıca bütün iklim koşullarına uyum sağlayan malzemelerden üretilmeli, ısı ve ses yalıtımı sağlanmalıdır.
 
            Konteyner yemekhane de genellikle hazır şekilde araca yüklenmek üzere tasarlanmıştır. Bütün konteyner türlerinde olduğu gibi bu tarza konteynerların da İmalatı çok hızlı ve malzemelerin temini çok kolaydır. Montajı kolay olan bu ürünler, her kapasiteye uygun olarak farklı büyüklüklerde tercih edilebilir. Çok sayıda kişinin kullanacağı konteyner yemekhaneler geniş, fonksiyonel ve ergonomik bir yapıda tasarlanmalıdır.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle vinç sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız