Unay Vinç Hizmetleri A.Ş - Yükünüzü hafifletmeye geldik!!!

Manlift Kiralama

Manlift kiralama

8 metre - 24 metre arası manliftler

Unay Vinç manlift kiralamak isterseniz, Unay Vinç ilk tercihiniz.

Malinftler çok farklı alanlarda çok farklı çeşitlerde kiralanıp, temin edilebilir. Menliftler 8 metreden 24 metreye kadar insan kaldırma ekipmanlarıdır.

Sepet genişlikleri 80 cmden 3metreye kadar bulunabilen manliftler 250 kilogram yani 3 kişi kaldırma kapasitesine sahiptirler.


Unay Vinç bigilendirme;

Manlift iyi mi kiralanır?

Kiralamak arzu ettiğiniz lokasyonun tam tanımını yapmış olup kaldırılacak alanın açık yada kapalımı olduğunun bildirip kaç şahıs kaldırılacak, kaç günlik veya saatlik işin bulunduğunun tespit ederen en uygun fiyatları bizden alabilirsiniz. Meliftler kayar kasalı vasıtalarla nakliye edilir, nakliye edildikten sonrasında start verilir ve nakliye aracına yüklenene kadar tarife aleni kalır. Yüklendikten sonrasında lüzumlu imzalar atılır ve eksik olup olmadışı bildirilir.

Menliftin yada sepetli vinçle kesinlik yük kaldırılmaz. Insan kaldıran hiç bir aracın herhangi bir yükle temasa geçirilmemeli periyodik bakımları tam zamanında yapılmalıdır.

Hiyap veya mobil vinçle kaldırmak isterseniz kesinlikle sepetinden bağlamayınız, okla veya işaretle yayınlanan bağlama noktalarından bağlamak gerekir. şarjını her akşam tam doldurup, hem pil ömrü hemde işe hazır hale getirmek sizin ve işinizin akışı için çok önemlidir.

Uzar bomlu manliftler ; personel yükseltici platformlar kiralama maliyetleri düşük, bazı yerlerde iskele kurmaktan daha karlı olarak bilinmektedir. Fakat işe bakılırsa makine seçimi yapmak çok önemlidir. Uzar bomlu manliftler dar alanlarda çok bereketli iş yapmak üzere tasarlanmış çok özel ürünlerdir. 80 cmlik bir kapıdan dahi geçebilen bu makinalar, fiyat performans açısından çok karlı bir işi çıkartır. 

Makaslı manliftler ; makaslı olarak bilinen malinft tipi en yaygın ve en kompakt cihazlardır, dizel ve bataryalı seçenekleriyle her ortama uygun maliyeti düşük, personel için işi hızlandıran, çok önemli makinelerdir.

Firmamızın filosu hergeçen gün artmakta olup, menlift sinoboom, hasel, senneboggen ve muadili ile çalışmaktayız.

Meliftleri müsait fiyatlarla ucuza kiralamak dilerseniz izmir vinç kiramala şirketi olan Unay Vinç'i tercih edebilirsiniz. 

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle vinç sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız