Unay Vinç Hizmetleri A.Ş - Yükünüzü hafifletmeye geldik!!!

Mobil Vinç Kiralama

Inşaat ve endüstri alanında en yoğun şekilde olmak üzere vinç kiralama talebi ve ihtiyacı her alanda oluşabilmektedir. Ara sıra tonajı oldukça yüksek işlerinizde bazende hafif tonajlı işlerde vinç kiralama yapabilmektesiniz. ülkemizde eskiye oranla kiralık vinç talebinde %100’ün üzerinde bir artış gözlenmektedir. Bunun başlıca nedenlerinden birisi inşaat sektöründeki ciddi gelişme oranlarıdır diyebiliriz. İzmir vinç kiralama hizmetleri de kentsel dönüşüm sebebi ile artan yeniden bina yapımları sebebi ile talebe dönüşmektedir. Firmamız Unay Vinç Hizmetleri A.Ş izmir genelinde sizlere çoğu farklı Tonajlarda vinç makinaları ile sorunsuz, etkili ve hızlı hizmet vermektedir.

Farklı taleplere yanıt verebilecek farklı ebat ve amaçlara özel vinç modellerimiz bulunmaktadır. Sepetli vinç modelimizde 14 metreden 75 metreye uzanan bir alanda hizmet alabilirsiniz. Mobil vinç modelimizde ise 7 tondan başlamak sureti ile 300 tona kadar fazlaca büyük bir tonajda hizmet şansı sunmaktadır. Bunlar dışında teleskopik vinç modelimiz ve durağan vinç modelimiz bulunmaktadır. Vinç kiralama işlerinde bir çok farklı ihtiyaç firmamıza ulaşmakta olup uzmanlarımız tarafından en uygun model vinç isteğiniz üzere sizlere tahsis edilmektedir. Izmir'de tüm ilçelerde ve her semtte sizlere en iyi hizmeti vermeye 12 yılı aşkın süredir sorunsuz devam etmekteyiz.

 

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle vinç sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız