Unay Vinç Hizmetleri A.Ş - Yükünüzü hafifletmeye geldik!!!

Sepetli Platform Kiralama

12 - 60 metre arası  personel yükselticiler sepetli vinç halkımız arasındaki tabir ile insan kaldırma platformları diyede söylenebilir. Sepetli vinç kiralama sektöründede hizmet veren firmamız çeşitli yükseliklere her türlü işler için personel kaldırmaktadır. 

Platformların kulanım alanları; çelik yapılar, dış cephe giydirme, boyama, proje işlerinde yardımcı ekipman olarak, inşaatlarda, iskelelerin kurulamadığı yerlerde ve kısa süreli işlerde ihtiyaç duyduğunuz her yerde kullanılabilir.

Sepetli platform çeşitleri; 

Döner sepetli platform; bu çeşitteki platformları özellikleri dar alanlarda personelin rahat haraket etmesi için kullanılan 180 ve 360 derece dönebilen, kendisi kadar

Uzayablien platformlardır. 

Fly bomlu platform; binaların üzerine düz bomlu vinçlerin kıvrılamadığı yerlere uzana bilen dikey l şeklinde haraket edebilen platformalardır.

çift kırma platform; bazı platformlar yataya uzanmakta zorlanır, moment test emniyet gereği buna izin vermez. Bundan dolayı işin içerisine çift kırma platformlar girer. Bu platformlar yataya 55 metreye kadar ullaşablir.

Bilgilendirme;

Işinize en müsait platform nasıl seçilir?

Ucuza sepetli vinç kiralamak istiyorsanız, maliyetleri düşük tutmak istiyorsanız işinizin tarifını iyi yapmanız gerekir. 10 metre yüksekliğe personel kaldırma için 60 metrelik sepetli vinç kiralarsanız bu size lüzumsuz maliyet yaratacaktır.

Kaldırılacak yüksekliği hesaplama;

Bunu hesaplamak için lazer metre veya binaların kat sayılarına bakılırsa hesaplanabilir örneğin 4 katlı bir binanın kat arası yüksekliği 3 metredir(genelde) 4x3 = 12 metrelik yüksekliğimiz ve binanın yanına 5 metre uzak kalıyorsak sizin ihtiyacınız olan sepetli vinç 17 metrelik bir vinçtir.

izmir sepetli vinç kiralama yapmak isterseniz bizimle bildirişime geçebilirsiniz. Sektörel çözümler ve projelerinize fikirler üretmek için bizi seçin.

Bizim vinç tarihi 1998 lere dayanan geçmişiyle gerek sektörel yatırımlarıyla gerek öbek şirketleriyle sorunsuz ustalaşmış ekibiyle müşterilerimizi memnun etmeye yönelik politikamızla hız kesmeden çalışmalarımıza devam ediyoruz. Hizmet bölgelerimiz içinde; bornova vinç kiralama, konak vinç kiralama, buca vinç kiralama ve karşıyaka vinç kiralama şubeleriyle kesintisiz 7x24 hizmet vermektedir.

ŞİRKET PROFİLİ

Firmamız kurulduğu günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle vinç sektörüne öncülük etmeye ve örnek olmaya devam etmektedir.

Referanslarımız